docnesslichevrebivilmatovotity.co

think, that you commit error. can..

Category: Classic Rock

Mos Ma The Zemrën - Trix (20), Veli Sahiti - Kurora Digjet Në Zjarr (Cassette)

8 Reply to “ Mos Ma The Zemrën - Trix (20), Veli Sahiti - Kurora Digjet Në Zjarr (Cassette) ”

 1. Zulkiran says:
  Teksti dhe videoklipi i kenges Me Dashuro nga Trix (Veli Sahiti), Trix, Veli Sahiti. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. "Kurora Digjet Zjarr" Komente. Si tja bej te me dashurosh zemren tende ta mbaj ne gji,shpirtin tend mua te ma dhurosh ne te dy te behemi nje,shpirtin tend mua te ma dhurosh ne te dy 1/5(2).
 2. Akinoramar says:
  Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma The Zemren" kënduar nga Trix (Veli Sahiti). Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
 3. Tonos says:
  «Mbi të gjitha, kini dashuri të zjarrtë» «Fundi i të gjitha gjërave është afruar Mbi të gjitha, kini dashuri të zjarrtë për njëri-tjetrin.» —1 PJETRIT , 8. JEZUI e dinte se orët e fundit që do të kalonte me apostujt e tij ishin të vyera.
 4. Dizshura says:
  Aug 20,  · Ju jeni në fillim të viteve ’30 dhe po mendoni të keni fëmijë, por karriera juaj bën që të mos keni plane për fëmijë për një kohë të gjatë? Mos u frikësoni, do të keni mundësi për ta realizuar këtë dëshirë tuajën.
 5. Arashira says:
  Pasi qe ma mori virgjerine m’tha “Dilem prej kerri mos t’shoh”, i thash “Ftyren tem ki me mbajt mend”! – Kam nji stori qe du ta ndaji me juve e cila mka shti mendime kjo ndodhi per shkak tni djali i cili para 1 viti e gjys mka shkrujt insta ka vazhdu ka insistu tej mase e une vazhdimisht ni muj kam refuzu me i shkrujt na jemi njoft edhe ma heret.
 6. Negis says:
  Ai i sugjeron Rudrës të ndjekë zemrën. Shivai e dërgon Gorin në një kurs anglishteje. Ajo i kërkon të mos i tregojë Omit. Halla e Anikës shkon në shtëpinë Oberoi por Kana nuk e lejon të futet brenda. Gjyshja dhe Pinki e përzënë hallën e Anikës duke i kujtuar të këqijat që i ka bërë. Halla i ankohet Shivait për Pinkin.
 7. Arataxe says:
  Kur biem në dashuri, na rri mendja vetëm te personi me të cilin mendojnë se do të kalojmë jetën. Dashuria mund të jetë verbuese për disa njerëz dhe kjo do të thotë që rriten gjasat e të bërit zgjedhje të gabuara, të cilat mund të sjellin pasoja me të vërtetë negative për të ardhmen.
 8. Yogor says:
  Mar 31,  · “Lamtumire qe s’thuhet kurre!”-Proze lirike nga Sandri Mitraj ne kujtim te xhaxhait te vet,Arqile Mitraj Thone se njerzit e Perendise .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© docnesslichevrebivilmatovotity.co 2019. Powered by WordPress